top-logo-2

          

Povstalci

Bloody Sunrise Islámská radikální povstalecká skupina Akbar Shqipëria pod vedením imáma Imrama Zacharijeva je jednou z nejbrutálnějších a nejodhodlanějších moderních povstaleckých skupin na světě. Skupina (někým nazývaná sekta) si kladla za cíl ovládnutí Albánie, zavedení islámského práva šaría a k sjednocení Albánie a Kosova a vytvoření nového státního celku Velká Albánie.

Poté, co se Zacharijevovi jen takttak podařilo uniknout z pasti, kterou na něj přichystala vojska NATO se téměř na dva roky tento nebezpečný terorista odmlčel. Podařilo uniknout do Zábulských hor, kde se přidal se svými věrnými k Talíbánu a brzy si zde vydobil jednu z vůdčích rolí mezi povstalci v provincii.

Svým přístupem si brzy v řadách Talíbánu získal mnoho přívrženců a jeho povstalecká skupina je početná a velice nebezpečná.

Povstalci budou umístěni v několika lokalitách. Na které místo bude která jednotka umístěna se dozvíte cca 14 dní před začátkem akce. Kdykoli během akce mohou všichni účastníci navštívit offzonu, kde bude kompletní technické zázemí.

V některých z lokalit bude k dispozici zázemí včetně chemické toalety, pitné vody, elektrocentrály a několika stanů s koberci.

Ústrojová kázeň

  • civilní oděv afgánského / arabského typu
  • používání taktických vest a armádní výstroje povoleno
  • striktní zákaz používání maskovaných blůz, doporučeno nepoužívat ani maskované kalhoty

Povinnosti povstalců 

  • vybudovat v hlavní oblasti sídlo sekty/skupiny 
  • v každé z přidělených oblastí vybudovat základnu, zajistit bráněný objekt nebo provést zadaný úkol 

Cíle povstalců 

  • zamezit spojeneckým jednotkám v co největší míře odhalení a zničení povstaleckých základen a aktivit

banner Taliban